„Twoja droga do pięknego uśmiechu”

Marka White Way powstała w 2017 roku. Wasze pozytywne opinie o naszych produktach mobilizują nas do dalszej pracy. Wiemy, jak bardzo ważna jest w życiu człowieka prawidłowa higiena jamy ustnej. Przełoży się ona na zdrowie Twoich zębów i dziąseł, a także całego organizmu.

Zobacz nas na:

Jak używać szczoteczki sonicznej WW-Jet White Way

DbaMy nie tylko o zdrowie...

ale także o to, by zadowolić Twój gust i styl. Design szczoteczki sonicznej WW-Sonic jest klasyczny, a jednocześnie elegancki. Dostępna jest w trzech kolorach: srebrnym, różowym i czarnym. Bez problemu znajdziesz swój ulubiony odcień pasujący do wnętrza łazienki.  Do wyboru jest 5 trybów pracy szczoteczki sonicznej: Clean, White, Polish, Massage, Sensitive. Sprawia to, że dostosujesz intensywność pracy do swoich potrzeb. Nie przejmuj się baterią i ciesz się myciem zębów nawet do 45 dni na jednym ładowaniu (przy myciu 2 razy dziennie po 2 minuty).

Szczoteczka soniczna WW-Pulsar o wymiarach zbliżonych do tradycyjnych szczoteczek doskonale się sprawdzi zarówno w domu, jak i w podróży. Niewielkie rozmiary (w porównaniu do szczoteczki WW-Sonic) sprawią, że zmieści się w kosmetyczce. Do wyboru masz dwa kolory: fioletowy i niebieski. Gumowe boki pomogą Ci dokładnie zebrać osad z zębów, a gumowy tył wyczyścić język oraz dziąsła.

Irygator WW-Jet 3000 to ekspert docierania do trudnodostępnych miejsc. Wyrzuca strumień wody pod ciśnieniem, usuwając zanieczyszczenia w miejscach, do których nie dotrze tradycyjna szczoteczka. Nosisz aparat ortodontyczny, mostek lub protezę? Krwawią Ci dziąsła? Masz ciasne przestrzenie międzyzębowe? Irygator dentystyczny pomoże Ci zadbać o higienę jamy ustnej.

TWOJA DROGA
DO PIĘKNEGO UŚMIECHU

WYRUSZ W NIĄ Z NAMI!

TWOJA DROGA
DO PIĘKNEGO UŚMIECHU

WYRUSZ W NIĄ
Z NAMI!

TWOJA DROGA
DO PIĘKNEGO UŚMIECHU

WYRUSZ W NIĄ
Z NAMI!